Sprzedaż mieszkania przez agencje nieruchomości.Oferujemy Państwu usługę sprzedaży mieszkania na terenie Wrocławia oraz 5km od miasta. Nawiążmy współpracę z osobami posiadającymi nieruchomości na sprzedaż we Wrocławiu (mieszkania i domy). Jako zewnętrzna firma oferujemy dogodne warunki transakcji, szybką sprzedaż nieruchomości w czasie za przystępną cenę.


Aktualnie poszukujemy mieszkań we Wrocławiu zlokalizowanych w nowym budownictwie, zabytkowych kamienicach oraz starych mieszkań do remontu (opuszczone nieruchomości lub pochodzące ze spadku). Sprzedaż nieruchomości (mieszkań i domów) następuje na podstawie wspólnej wyceny. Oferty kierujemy do klientów już zarejestrowanych w naszej firmie oraz do lokalnych firm. Naszą specjalnością jest sprzedaż mieszkań z rynku wtórnego oraz nieruchomości luksusowych. Współpracujemy również klientami indywidualnymi oraz firmami posiadającymi grunty inwestycyjne na sprzedaż na trenie Dolnego Śląska


sprzedaż mieszkania przez biuro nieruchomości

Poszukujemy nieruchomości w dzielnicach: Krzyki, Fabryczna, Stare Miasto Śródmieście oraz w Wysokiej.Co możemy Ci zaproponować w ramach naszych usług?


- wycenę nieruchomości na podstawie danych rynkowych,
- reklamę nieruchomości na największych krajowych portalach,
- partnerską formę współpracy,
- efektywny marketing oparty na wieloletnim doświadczeniu,
(zdjęcia Full HD, rzuty 3D oraz filmy promocyjne),
- bardzo dobrą znajomość branży i możliwość dostosowania,
- pomoc przy transakcji (obecność u notariusza,
przekazanie nieruchomości),
- możliwość zdania kluczy do biura w celu prezentacji nieruchomości,
- atrakcyjne stawki prowizyjne prezentacje w dogodnych dla Państwa terminach,
- zarządzanie najmem wielu mieszkań (wynajmujemy nieruchomości naszych klientów),
- home staging oraz przygotowanie mieszkań pod sprzedaż,
 

Nie musisz już więcej samodzielnie ogłaszać mieszkań, płacić za reklamę, robić zdjęć i odbierać telefonów. Zajmujemy się profesjonalnym marketingiem od A do Z oraz prezentacjami nieruchomości (możliwość zdania kluczy do biura). Rozliczenie za usługę następuję przy transakcji. My reklamujemy nieruchomości, Ty skupiasz się na swoim biznesie i prywatnym czasie.


 

Naszym głównym atutem jest duża ilość klientów kupujących współpracująca z nami, świetny marketing nieruchomości oraz atrakcyjne stawki prowizyjne dopasowane do modelu sprzedaży.


sprzedaż mieszkań i domów

Z kim współpracujemy?


 

Współpracujemy z osobami indywidualnymi, firmami ; inwestorami z Polski i z zagranicy (Niemcy, Austria, USA, Australia, UK). Obsługujemy pojedyncze nieruchomości jak i kilkanaście zdanych do firmy przez inwestora (przyjmujemy klucze od mieszkań i domów). Naszymi klientami są również osoby planujące sprzedać mieszkanie, aby kupić inne oraz pragnące kupić nieruchomość pod dochodowy wynajem.


Szczegółowych informacji na temat transakcji, zleceń i prowizji udzielamy pod numerami telefonów:

+48-604-978-704

+48-538-442-222 (klienci z zagranicy)