Mieszkanie w kamienicy na sprzedaż - Wrocław/Śródmieście/Nadodrze.mieszkanie na sprzedaż w kamienicy

Mieszkanie Wrocław - rynek wtórny - zabytkowa kamienica.

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni m2 zlokalizowane we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście/ Nadodrze. Budynek w którym znajduje się kamienica to klasyczna budowla z początku XIX wieku, odrestaurowana klatka schodowa oraz elewacja budynk (zdjęcie poniżej): Mieszkanie mieści się na parterze kamienicy z 1900 roku i składa się z:


- salonu,
- sypialni połączonej z garderobą,
- oddzielnej kuchni,
- łazienki z wc,
- przedpokoju,

Mieszkanie usytuowane w pięknej, zabytkowej kamienicy (odremontowana elewacja i zabytkowa klatka schodowa).Opis nieruchomości:Piękne klasyczne wnętrze: wysoki stropy (3,15m), duże okiennice, oryginalne okiennice, pięknie zachowane ościeżnice, klasyczna drewaniana podłoga. Mieszkanie posiada świetne,widne i jasne wnętrze - idealne warunki na biuro lub komfortowy apartament dla singla.


Ze względu na lokalizacje świetnie nadaje się również na apartament krótkoterminowy (AirBNB, Booking). Dużą zaletą nieruchomości jest jej lokalizacja - tylko 1 km w lini prostej od Rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego, sąsiedztwo najlepszych klubów i restauracji, tylko 5min piechotą do Wyspy Słodowej.


Stan techniczny: do kapitalnego remontu. Typ ogrzewania: węglowe/miejskie, Okna: drewniane, skrzynkowe, podłoga: deski, ściany: tynki.


Zalety nieruchomości:

- bliskość Rynku, centrum miasta i najlepszych atrakcji miasta (kluby, dyskoteki, resturacje), - możliwość stworzenia świetnego, stylowego wnętrza blisko centrum miasta,
- praktyczne, słoneczne wnętrze,
- dobry rozkład mieszkania + możliwość podłączenia ogrzewania miejskiego,
- bliskość Rynku, Galerii Dominikańskiej, pl.Grunwaldzkiego i Wyspy Słodowej,
- świetny dojazd do każdej części miasta,
- praktyczny rozkład (

Biuro nieruchomości Wrocław.Planujesz aktualnie sprzedać mieszkanie? Zależy Ci na dobrej cenie przy zakupie i przy sprzedaży? Chciałbyś wynająć mieszkanie na dłuszy okres? Zapraszamy do współpracy z naszą agencją nieruchomości. Zajmujemy się profesjonalną obsługą nieruchomości od 2009 roku. Współpracujemy z klientami z Polski i z zagranicy.


Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentacje. Wolne od zaraz. Zdjęcia, film i rzut 3D znajdują się poniżej w ofercie. Dodatkowo na końcu oferty umieszczono wizualizacje przykładowego salonu.
Cena: 469 000 zł. (możliwość zakupu dodatkowego garażu za kwotę 30 000 zł)- do indywidualnych negocjacji.
Dakid Business Solutions Michał Banaszak.
ul. Uznańskiego 13/9.
50-570 Wrocław.
Tel. 604978704.
http://www.inwestycje-wroclaw.pl
zabytkowa klatka schodowa
dom do wynajęcia
dom do wynajęcia
dom do wynajęcia
dom do wynajęcia
dom do wynajęcia
dom do wynajęcia
dom do wynajęcia
dom do wynajęcia
dom do wynajęcia
dom do wynajęcia
dom do wynajęcia
dom do wynajęcia
dom do wynajęcia

*** Wizualizacja podobnego wnętrza przygotowana przez zewnętrzną firmę architektoniczną.