biuro nieruchomości we Wrocławiu

Wynajem domów we Wrocławiu - biuro nieruchomości.Wynajem domów dla firm przez biuro nieruchomości to świetny sposób na pokaźny dodatkowy, pasywny dochód każdego miesiąca. Dzięki dobrze, czytelnie napisanej umowie najmu wynajęcie domu jest komfortowym sposobem zarabiania pieniędzy, co ważne – nie angażującym bezpośrednio właściciela nieruchomości.


wynajem domów przez biuro nieruchomości Wrocław


W naszej agencji nieruchomości współpracujemy z klientami z Polski i z zagranicy. Posiadamy kompleksową usługę zarządzania nieruchomościami w skład których wchodzą również domy do wynajęcia. Oferta obejmuje znalezienie klienta, przeprowadzanie transakcji jak i późniejszą opiekę nad nieruchomością. Umowa jest dopasowywana do najemcy (lokatora), na minimum rok czasu z możliwością przedłużenia.


Poniżej przedstawiamy ofertę wynajmu domów przez biuro nieruchomości we Wrocławiu. Aktualnie poszukujemy dla naszych klientów domów usytuowanych w dzielnicy: Krzyki, Śródmieście, Fabryczna.


Domy w naszej ofercie wynajmujemy zamożnym osobom oraz firmom zagranicznym. Wszystkie wynajmy opracowane są długoterminowo, a właściciel nieruchomości ma pełną kontrolę nad transakcją i dostępem do nieruchomości. Nasza firma współpracuje również z profesjonalną agencją zajmującą się home stagingiem (dekoracją i fotografią wnętrz) oraz serwisantami. Wynajem jest w pełni zautomatyzowany i nie angażuje osobiście właścicieli domów.


Prowizja pośrednika nieruchomości za wynajem domu.Prowizja za wynajem nieruchomości waha się od 60-100% wartości pierwszego czynszu netto (płatna jednorazowo). Wszystkie zlecenia realizujemy po podpisaniu umowy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.Agencja nieruchomości - zarządzanie nieruchomościami.nowoczesny marketing nieruchomości

Wynajem domu przez agencję - zakres usług firmy- przygotowanie nieruchomości do wynajęcia - stan techniczny jest bez znaczenia,
- atrakcyjne materiały marketingowe,
- wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej,
- przeprowadzenie reklamy nieruchomości w internecie,
- podpisanie umowy z najemcą oraz sporządzenie protokołu przekazania,
- usługi serwisowe nieruchomości,
- atrakcyjne stawki prowizyjne,
- długofalową współpracę - wynajem istniejących nieruchomości i poszukiwania następnych,
- zdalne prezentacje nieruchomości klientom z zagranicy, - weryfikacja najemców,
- opieka nad nieruchomością,

Firma wynajmująca domy - kontakt:


firma wynajmująca domy Wrocław

Działamy na rynku od 2010 roku z klientami z Polski i z zagranicy. Naszą specjalnością są poszukiwania nieruchomości na lokalnym rynku, sprzedaż mieszkań z rynku wtórnego oraz usługa profesjonalnego zarządzania najmem. W biznesie stawiamy na twarde kompetencje oraz długofalowe budowanie relacji z klientami. Oferujemy możliwość wspłpracy z solidnymi profesjonalistami na lokalnym rynku nieruchomości, stąd nasi klienci mogą liczyć na kompleksową usługę. Zapraszamy do składania zleceń w naszej firmie.Na Państwa pytania i zgłoszenia odpowiadamy pod numerem telefonu: +48-604-978-704.

Wynajem domów Wrocław


Poniżej przedstawiamy oferty domów do wynajęcia z oferty naszej firmy. Pełna oferta znajduje się w dziele domy do wynajęcia.

dom do wynajęcia Wrocław  dom do wynajęcia Wrocław Wojszyce