Serwis, naprawa i konserwacja mieszkań i domów.


Usługi serwisowe Wrocław: elektryka, hydraulika, naprawa okien i składanie mebli. Kompleksowy serwis nieruchomości.

Oferujemy usługi naprawy nieruchomości na terenie Wrocławia. Nasza firma współpracuje z osobami indywidualnymi, zarządcami nieruchomości oraz z firmami zewnętrznymi. Wykonujemy naprawy małych mieszkań (kawalerki, mieszkania dwupokojowe) oraz domów.


Poniżej znajdą Państwo szereg usług jakie wykonujemy dla naszych klientów:Usługi hydrauliczne:


- przegląd instalacji hyraulicznej,
- naprawa przegubów i kolanek,

Usługi elektryczne:


- podłączanie lamp i włączników dotykowych,
- naprawa gniazdek elektrycznych,
- podłączanie okapów kuchennych,

Naprawa i składanie mebli:


Montujemy, składamy i naprawiamy meble popularnych producentów. Wykonujemy usługi w mieszkaniach klientów, dzięki czemu możliwe jest ich złożenie bez konieczności transportu. Naprawiamy i składamy dla naszych klientów:


- szafy i garderoby,
- biurka i meblościanki,
- łóżka małżeńskie,

Malowanie wnętrz mieszkań i domów Wrocław


-

Przygotowujemy mieszkania i domy do wynajęcia dla naszych klientów. Zajmujemy się ich odświeżaniem oraz przygotowaniem do wynajmu. Pracę wykonujemy ze sprawdzonymi ekipami, używając dobrej jakości farb lateksowo-akrylowych oraz ceramicznych do mieszkań.


Wspólnie z klientami tak opracowyjemy wnętrze tak, aby było jak najbardziej atrakcyjne dla potencjalnych najemców nieruchomości.Serwis nieruchomości - przyjmowanie zleceń

Zlecenia przyjmuejmy pod numerem telefonu: +48-604-978-704. lub przez serwis: Nieruchomosci-Wroclaw.Net. Ze względu na dużą ilość zamówień prosimy o kontakt z wyprzedzeniem czasowym. Opis usługi zarządzania najmem nieruchomości znajdą Państwo poniżej: Zarządzanie najmem przez agencję nieruchomości


serwis nieruchomości Wrocław

Biuro nieruchomości Wrocław Krzyki