Nowoczesna kawalerka na sprzedaż. Projektowanie mieszkań pod wynajem. 

Kawalerka (studio) to obecnie to oprócz mieszkań dwupokojowych najbardziej poszukiwana nieruchomość na rynku. Inwestorzy indywidualnie szczególnie upodobali sobie ten typ nieruchomości na rynku (ze względu na niższą cenę w stosunku do innych nieruchomości oraz szybki wynajem kawalerek na rynku).


 

W ostatnich latach szczególnym zainteresowaniem cieszyły się małe mieszkania zlokalizowane w centrach dużych miast oraz w ośrodkach wypoczynkowych (nad morzem i w górach). Ich ceny również wzrosły najszybciej na rynku – ponad 25% (nie licząc nieruchomości zlokalizowanych w nowoczesnych apartamentowcach w centrum miasta).


 

Ponieważ aktualne ceny tych mieszkań są bardzo wysokie coraz więcej osób decyduje się na poszukiwania mieszkań do remontu, mieszkań w stanie deweloperskim (tzw cesja praw deweloperskich) lub nieruchomości poniżej wartości rynkowej.


 

Choć ofert sprzedaży kawalerek nie brakuje, na rynku jest bardzo dużo ofert z zawyżonymi cenami (nawet ponad 12 tysięcy m2). Dlatego właśnie coraz więcej inwestorów i właścicieli mieszkań woli kupić tańsze mieszkania do remontu i samemu je aranżować i wykańczać. Sumaryczny koszt zakupu i remonty i tak jest niższy niż gotowego mieszkania.


 

Obecnie na rynku najbardziej pożądane są kawalerki w metrażu od 32-42m2, zlokalizowane w niskich kameralnych budynkach (metraże powyżej 32m2 bardzo często pozwalają na wyodrębnienie dodatkowego pokoju). Największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania w nowym budownictwie, zwłaszcza te z balkonem, windą i miejscem postojowym w garażu podziemnym.


   

Gdzie kupić kawalerkę pod wynajem? 

Najczęściej wybieramy dla klientów mieszkania blisko centrum miasta, dużych ośrodków akademickich i przy dużych skupiskach budynków biurowych oraz w atrakcyjnych dzielnicach na przedmieściach miasta (praktycznie każda agencja wynajmu mieszkań ma własną mapę cen obowiązujących w mieście i zna doskonale najbardziej dochodowe lokalizacje). Dobrze dobrana lokalizacja będzie miała wpływ zarówno na cenę jak i trwałość najmu w czasie.


 

Projektowanie kawalerki pod wynajem. 

Projektując nowoczesną kawalerkę pod wynajem warto zwrócić uwagę na następujące czynniki:docelowy najemca,
powłoki ścian,
oświetlenie,
stan instalacji w mieszkaniu,
spójność projektu i wykończenia mieszkania ( mieszkanie powinno być zaaranżowana według jednego projektu),

Poniżej przedstawiamy projekt mieszkania jaki najczęściej polecamy naszym klientom wraz z opisem technicznym. Mieszkanie o powierzchni 27m2 z dużym przestronnym salonem połączonym z kuchnią i wc.


               

Standard wykończenia: podłogi: panele dębowe, ściany: gładź + farba ceramiczna. Oświetlenie typu Leed. Okna PCV. Kuchnia w zabudowie projektowana na zamówienie z wyspą (zamontowano specjalne szuflady oraz blat, całość pokryta dodatkowym blatem). Wyposażenie: komody, łóżko małżeńskie: dwie szafy wnękowe. W mieszkaniu zamontowano dodatkowo unikalne oświetlenie punktowe, listwy leedowe oraz szklane włączniki dotykowe.


 

Łazienka wykończona w jasnej tonacji kolorów podkreślona listwami leedowymi. Kabina prysznicowa typu Fold (składana do wewnątrz z deszczownicą). Duże przestronne lustro ze szlifem bocznym. Zabudowa z półek pod sufit.


 

Dzięki takiej konfiguracji mieszkanie prezentuje się atrakcyjnie nacodzień jednocześnie jest zbudowane z dobrej jakości materiałów budowlanych, których nie trzeba poprawiać i konserwować w czasie (wygoda i dla właściciela i dla najemcy nieruchomości). Wyższy standard wykończenia przekłada się zarówno na wyższą cenę najmu jak i wartość nieruchomości w czasie.


  Poniżej świetnie opracowana kawalerka pod wynajem z oferty naszej firmy:

     

Poszukiwanie mieszkań pod wynajem - agencja nieruchomości. 

Zajmujemy się poszukiwaniami mieszkań pod wynajem oraz projektowaniem i aranżacją mieszkań pod wynajem. Dodatkowo dla naszych klientów oferujemy usługę zarządzania najmem. Współpracujemy z osobami i firmami z Polski i z zagranicy. Jako doświadczone biuro otrzymujemy bardzo dużo nieruchomości na sprzedaż z polecenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu unikalne mieszkania na lokalnym i krajowym rynku (nie wszystkie nasze oferty są publikowane w internecie).