biuro nieruchomości we Wrocławiu

Wynajem domów we Wrocławiu - biuro nieruchomości.nowoczesna willa

Poniżej przedstawiamy ofertę wynajmu domów przez biuro nieruchomości we Wrocławiu. Aktualnie poszukujemy dla naszych klientów domów usytuowanych w dzielnicy: Krzyki, Śródmieście, Fabryczna..

Domy w naszej ofercie wynajmujemy zamożnym osobom oraz firmom zagranicznym. Wszystkie wynajmy opracowane są długoterminowo, a właściciel nieruchomości ma pełną kontrolę nad transakcją i dostępem do nieruchomości. Nasza firma współpracuje również z profesjonalną agencją zajmującą się homestagingiem (dekoracją i fotografią wnętrz) oraz serwisantami. Wynajem jest w pełni zautomatyzowany i nie angażuje osobiście właścicieli domów.Prowizja pośrednika nieruchomości za wynajem domu.Prowizja za wynajem nieruchomości waha się od 60-100% wartości pierwszego czynszu netto (płatna jednorazowo). Wszystkie zlecenia realizujemy po podpisaniu umowy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.Agencja nieruchomości - zarządzanie nieruchomościami.nowoczesny marketing nieruchomości

Naszym klientom oferujemy: - atrakcyjne materiały marketingowe,
- wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej,
- przeprowadzenie reklamy nieruchomości w internecie,
- podpisanie umowy z najemcą oraz sporządzenie protokołu przekazania,
- usługi serwisowe nieruchomości,
- atrakcyjne stawki prowizyjne,
- długofalową współpracę - wynajem istniejących nieruchomości i poszukiwania następnych,
- zdalne prezentacje nieruchomości klientom z zagranicy,

Firma wynajmująca domy - kontakt:


Działamy na rynku od 2010 roku z klientami z Polski i z zagranicy. Naszą specjalnością są poszukiwania nieruchomości na lokalnym rynku, sprzedaż mieszkań z rynku wtórnego oraz usługa profesjonalnego zarządzania najmem. W biznesie stawiamy na twarde kompetencje oraz długofalowe budowanie relacji z klientami. Oferujemy możliwość wspłpracy z solidnymi profesjonalistami na lokalnym rynku nieruchomości, stąd nasi klienci mogą liczyć na kompleksową usługę. Zapraszamy do składania zleceń w naszej firmie.Na Państwa pytania i zgłoszenia odpowiadamy pod numerem telefonu: +48-604-978-704.
Ogłoszenia nieruchomości online - wynajem domów.