Nieruchomosci-Wroclaw.Net – sprawdzone biuro nieruchomości.


biuro nieruchomości Wrocław

Jak działa agencja nieruchomości?Każda agencja pozyskuje do sprzedaży i wynajmu nieruchomości z lokalnego rynku. Bardzo często oferty do firm są zgłaszane przez samych klientów. Agencja prowadzi akcję marketingową, prowadzi negocjacje między klientami oraz informuje ich o dokumentach niezbędnych do przeprowadzenia transakcji. Resumując – agencja nieruchomości asystuje klientowi od momentu zlecenia transakcji, aż do przekazania kluczy od mieszkania.


Plusem dla klientów sprzedających lub wynajmujących nieruchomości jest również możliwość oddania klucze do firmy i zlecenie prezentacji bezpośrednio przez agencję. Właściciel nieruchomości nie jest angażowany bezpośrednio w transakcje za każdym razem kiedy trzeba pokazać mieszkanie lub dom.


Zaletą współpracy z agencja jest korzystanie z gotowych mechanizmów zawierania transakcyjnych, lepszy marketing nieruchomości (agencja informuje o ofercie klientów z którymi współpracuje) oraz możliwość droższej sprzedaży nieruchomości (agenci nieruchomości znakomicie orientują się w lokalnych cenach transakcyjnych, a nie tych publikowanych w internecie).


Do agencji nieruchomości zgłasza się również bardzo duża ilość klientów gotówkowych dzięki czemu agencje przeprowadzają transakcje dużo szybciej niż prywatne osoby.


Marketing agencji nieruchomości jest również bardziej profesjonalny i ma większy zasięg niż prywatna oferta (agenci reklamują nieruchomości na kilku portalach w oparciu o statystyki zasięgu i wyniki skuteczności + rozsyłają ofertę do już poszukujących kupujących). Dzięki nowoczesnym technikom prezentują nieruchomość w sposób bardzo profesjonalny oraz bardzo dokładny (przykład – mieszkanie do wynajęcia Wrocław). Poniżej przedstawiamy przykładowy film który wykonaliśmy dla klienta naszej firmy:


                               

Wreszcie – dla klientów najważniejszą kwestią jest bezpieczeństwo. Dla klientów bardzo ważną rzeczą jest aby transakcja doszła do skutku oraz aby finalne rozliczenie między stronami doszło do skutku. Dzięki korzystaniu z agencji nieruchomości są informowani o niezbędnych dokumentach przy transakcji, okresach czasu wymaganych w transakcjach oraz o dokumentach potrzebnych do finalnego przekazania nieruchomości.
agent nieruchomości Wrocław

Nieruchomosci-Wroclaw.Net - współpraca z klientami.Nasza strona została opracowana z myślą o osobach zainteresowanych szybką sprzedażą nieruchomości, wynajmem lub znalezieniem mieszkania pod wynajem. Na jej podstronach będziemy regularnie prezentowali atrakcyjne nieruchomości pod wynajem oraz do codziennego mieszkania. Dzięki ponad 9 letniemu doświadczeniu skutecznie doradzamy klientom w zakresie zakupu oraz sprzedaży nieruchomości. 

Co nas wyróżnia spośród konkurencji to doświadczenie zdobyte na ponad 150 transakcjach z klientami z Europy, USA i Azji. Co roku w Polsce na rynku nieruchomości przeprowadza sie ponad pół miliona transakcji z czego ponad 50 000  przypada na Dolny Śląsk. 

Jak każdy doświadczony agent rozumiemy, że kupno/sprzedaż mieszkania to dla Ciebie najważniejsza decyzja na najbliższe co najmniej 7 lat życia. Nasi współpracownicy doradzą Państwu zarówno w zakresie finansowania nieruchomości jak i jej atrakcyjnego wykończenia.Co możemy dla Ciebie zrobić?  

Poszukiwania nieruchomości.- wyszukać odpowiednią nieruchomość według opisanych przez Ciebie wskazań i sugestii. Zajmujemy się poszukiwaniami mieszkań zarówno pod wynajem jak i do codziennego użytku. Naszymi klientami są osoby indywidualne, rodziny z dziećmi oraz obcokrajowcy. Nasi pracownicy doradzą Ci, która część miasta będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia i na co zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania. Na codzień współpracujemy również z kancelarią notarialną oraz doświadczonym pośrednikiem kredytowym. 

Szybka sprzedaż nieruchomości.- sprzedać w krótkim czasie nieruchomość (mieszkanie, dom, działkę znajdujące się w obrębie miasta). - pomóc w przygotowaniu nieruchomości na sprzedaż- ocenić jej wartość, zrobić profesjonalne zdjęcia wnętrza, przeprowadzić działania marketingowe w prasie i internecie. Nie musisz sam wystawiać nieruchomości, płacić za reklamę i odbierać non stop telefonów od innych agencji jedna firma poprowadzi sprzedaż od a do z. Reklama i prezetnacje nieruchomości są bezpłatne. Rozliczamy się po transakcji. 

Długoterminowa współpraca z inwestorami i firmami.- Dla osób zainteresowanych tematyką nieruchomości oferujemy możliwość nawiązania długoterminowej współpracy w zakresie poszukiwań nieruchomości, sprzedaży mieszkań oraz zarządzania najmem. Ofertę kierujemy do osób posiadających wiele nieruchomości na wynajem oraz regularnie przeprowadzających transakcje na rynku nieruchomości. 

Wynajem mieszkania przez biuro nieruchomości. 

Współpracujemy z renomowanymi projektantami wnętrz dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksową usługę polegającą na zakupie nieruchomości, jej wykończeniu oraz późniejsze zarządzanie najmem mieszkania. Ponadto możemy zaoferować wsparcie doradcy kredytowego i architekta wnętrz (jedna z najlepszych pracowni w tej części Europy - vide: http://www.inwestycje-wroclaw.pl/architektura-wnetrz-wroclaw.html)   Wszystkie informacje omawiamy z klientami na indywidualnym spotkaniu. Wspólnie ustalamy zakres poszukiwań  oraz proponujemy ustalanie cen sprzedaży. W przypadku zakupu mieszkań deweloperskich lub do remontu jesteśmy w stanie polecić sprawdzoną pracownię architektoniczą i solidną firmę budowlaną.Kontakt - Michał Banaszak Tel.604-978-704.