Domy prefabrykowane Wrocław Simpli Prefab+– nowoczesne projekty domów.domy prefabrykowane Wrocław

Domy prefabrykowane co to jest?Dom prefabrykowany to rodzaj budynku, którego elementy są produkowane w fabryce, a następnie transportowane na miejsce budowy, gdzie są składane i montowane w całość. Ten proces różni się od tradycyjnej konstrukcji, gdzie większość prac budowlanych odbywa się na miejscu. Co więcej przy budowie domu prefabrykowanego jego elementy powstają w zamkniętych fabrykach i nie są narażone na długotrwałe działanie warunków atmosferycznych (wysoka jakość materiałów). W praktyce choć niektóre komponenty mogę być bardzo drogie - sumaryczny koszt domu jest bardzo często niższy niż tradycyjnych konstrukcji (co wynika chociażby z bardzo krótkiego okresu budowy i składania obiektu). W praktyce z modułowych prfabrykatów buduje się domy parterowe, piętrowe wille, klasyczne domy z dachem dwuspadowym jaki i nieruchomości komercyjne.


Dlaczego klienci interesują się domami prefabrykowanymi?Najczęściej decydują trzy czynniki. Szybkość samej budowy i niski stopień skomplikowania konstrukcji, nowoczesne ekologiczne materiały oraz bardzo przyjazne i oryginalne projekty. Same domy wykorzystywane są jako domy całoroczne lub weekendowe (zwłaszcza w górach i nad morzem gdzie można podziwiać okolicę przez duże okna panoramiczne). Ich budowa jest również dużo tańsza niż zwykłego domu. W przeciwieństwie do tradycyjnych konstrukcji ściany i stropy tworzy się z prefabrykowanych elementów wypełnionych mieszanką betonu, styropianu oraz specjalnie przygotowanego drewna. Dzięki modułowej wcześnie opracowanej konstrukcji ich projekty sa też bardziej ciekawei i oruginalne niż zwykłe domy z dachem dwuspadowym. Sama konstrukcja jest też bardzo ekonomiczna i posiada bardzo dobre właściwości termoizolacyjne.


domy modułowe technologia

Montaż domu prefabrykowanego.

Montaż domu prefabrykowanego odbywa się dwuetapowo:


- najpierw powstają komponenty w specjalnych fabrykach gdzie montowane są poszczególne elementy i podzespoły,
- później są transportowane i montowane na placu budowy (pozwala to znacznie zmniejszyć koszt budowy i finalnego postawienia budunku),
W rezultacie finalne domy powstają w czasie krótszym niż kwartał – zakładając, że są uzyskane pozwolenia oraz przygotowany jest pod nie fundament (najczęściej wykonawca oferuje również przygotowanie fundamentu). Na czym polega oryginalność projektu?

domy modułowe Wrocław - prefabrykowane

Domy modułowe (prefabrykowane) opis konstrukcji

Projekty domów prefabrykowanych.


Poniżej przedstawiamy domy prefabrykowane z oferty naszej firmy. Informujemy, że do każdego domu oferujemy możliwość:


- sprawdzenia działki czy pasuje pod konkretny projekt,
- możliwość odpłatnego uzyskania warunków zabudowy,
- możliwość wystąpienia o pozwolenie na budowę,

Dokładny sposób budowy oraz materiały omawiamy na indywidualnych spotkaniach z klientami. Domy dostępne są w metrażach od 70 do 120 m2 w zależności od projektu.


Projekt domu z przeszkleniem.

Dom najczęściej (choć nie tylko) wybierany do działek z widokiem panoramicznym (góry, morze) lub z widokiem na duży zadbany ogród. Piętrowa konstrukcja z dachem dwuspadowym i dużym frontowym przeszklaniem. Świetnie nadaje sie do miejsc otoczonych lasem.projetky domów prefabykowanych SimplyPrefab+ - nowoczesna willa

Metraże | Cena: 90m2 - 405 000 netto , 110m2 - 495 000 zł netto, 130m2 - 585 000 zł netto.

Projekt nowoczesnej will SimplyPrefab+

projetky domów prefabykowanych SimplyPrefab+ - nowoczesna willa

Metraże | Cena: 90m2 - 405 000 netto , 110m2 - 455 000 zł netto, 186m2 - 837 000 zł netto.

Projekt nowoczesnej willi – dom jednorodzinny & wakacyjny. To jeden z najbardziej poszukiwanych projektów na rynku. Świetnie nadaje się na dom wypoczynkowy lub nowoczesną willę podmiejską dla rodziny. Pięknie prezentuje się przy basenach oraz na dużych działkach z ogrodem.


projetky domów prefabykowanych SimplyPrefab+ - nowoczesna willa

Projekt nowoczesnej willi – dom jednorodzinny & wakacyjny. Idealna alternatywna dla wielkomiejskich "kostek" z lat 70 tych i 80tych. Praktyczne wnętrze, prosty projekty & szybki do postawienia. Idealny dla dom pod miastem dla rodziny lub jako alternatywa dla inwestycji deweloperskich o dużym zagęszczeniu budynków.


Metraże | Cena: 90m2 - 405 000 netto , 110m2 - 455 000 zł netto, 186m2 - 837 000 zł netto.
projetky domów prefabykowanych SimplyPrefab+ - nowoczesna willa

Projekt najczęściej wybierany przez rodziny z dziećmi szukającymi atrakcyjnego domu na przedmieściach. Duże przeszklenia, dach dwuspadowy + ładna prezencja.


Metraże | Cena: 90m2 - 395 000 netto , 110m2 - 465 000 zł netto, 130m2 - 550 000 zł netto.

Domy modułowe (prefabrykowane Wrocław) – punkt sprzedaży.tanie domy na sprzedaż Wrocław

Domy modułowe Wrocław - współpraca z deweloperami i inwestorami.domy modułowe Wrocław

Planuje budowę domu jednorodzinnego według oryginalnego projektu lub całego osiedla? Interesuje Cię tematyka domów prefabrykowanych? Chciałbyś postawić nowe osiedle pod projekt biznesowy w atrakcyjnym czasie? Wspólnie znajdziemy korzystne dla Ciebie rozwiązania.Sprzedaż i marketing inwestycji deweloperskich.Wspólnie z klientami na indywidualnych spotkaniach:


- analizujemy potencjał gruntu,
- wybieramy dokładne modele domów na działkę,
- opracowujemy materiały marketingowe oraz strategię reklamową,
- prowadzimy sprzedaż inwestycji deweloperskich,

Przy realizacji zleceń współpracujemy z :


- doradcami finansowymi ( pomagają sfinansować nieruchomość na preferencyjnych zasadach),
- architektami wnętrz (oferują możliwość zaprojektowania samego wnętrza),
- firmami serwisowymi (montaż monitoringu i systemów smart-home),

Współpracujemy z klientami z całej Europy. Zadzwoń do nas i spytaj o projekt lub szczegółową ofertę. +48-604-978-704.


Zlecenia przyjmujemy pod numerem telefonu: +48-604-978-704. Przykładowa aranżacja i realizacja poniżej:


domy deweloperskie modułowe

Interesują Cię nowoczesne rozwiązania budowlane, projekty domów i tematyka smarthome? Dołącz do naszej grupy na Facebooku.Popularne w serwisie

Wynajem nieruchomości 2022
Mieszkania do wynajęcia

.