Zarządzani najmem mieszkań i lokali komercyjnych – agencja nieruchomości Wrocław.


Zarządzanie najmem to usługa która pozwoli Państwu zautomatyzować i uprościć proces zarabiania i inwestowania w nieruchomości. Dzięki sprawnemu zarządzaniu najmem możliwe jest znalezienie sprawdzonego najemcy w krótkim czasie (osoby prywatnej lub firmy).


Usługa zarządzania najmem w naszej firmie zawiera: przygotowanie nieruchomości do wynajęcia, działania marketingowe i promocyjne jak i samo przeprowadzenie transakcji. Dzięki korzystaniu z jednego operatora oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Nasza firma współpracuje również z klientami posiadająymi mieszkania deweloperskie i pragnącymi wykończyć je pod klucz w celu dalszego wynajmowania.


wynajem mieszkania Wrocław

Wynajem długoterminowy WrocławGłównym atutem każdej firmy oferującej zarządzanie nieruchomoścami jest jej doświadczenie, wiedza o aranżacj mieszkań i domó oraz duża baza potencjalnych klientów. Firmy te potrafią wyręczyć właściciela w codziennych kontaktach z najemcami oraz usługami związanymi z wynajmem nieruchomości.Nawiążemy współprace z firmami i osobami prywatnymi zainteresowanymi długoterminowym najmem mieszkań i lokali komercyjnym. Oferujemy zaawansowane poszukiwania najemców i bardzo dobrą kampanię marketingowa. Poniżej znajdą Państwo informacje na temat zakresu działalności naszego biura.


Poszukiwania nieruchomości pod wynajem


Jak doświadczona firma wynajmująca nieruchomości poszukujemy aktywnie mieszkań z rynku wtórnego w lokalizacjach: Krzyki, Stare Miasto i Fabryczna. Obecnie poszukujemy do wynajęcia:


- małych mieszkań dwupokojowych 32-45m2 zlokalizowanych w nowym budownictwie,
- dużych mieszkań 3 i 4 pokojowych , 65-150m2,
- domów wolnostojących do wynajęcia oraz bliźniaków w dzielnicy Krzyki i Fabryczna,

Zarządzanie nieruchomoścami – zakres usług i serwis nieruchomości.W ramach zakontraktowanych usług naszym klientom oferujemy:

poszukiwania najemców na wybrane przez Ciebie nieruchomości,
- reklamę w specjalistycznych płatnych serwisach poświęconych branży nieruchomości,
- pomoc przy wyborze opcji najmu,
- ustalenie odpowiedniej stawki czynszu najmu,
- przygotowanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia najmu,
- weryfikacje najemców przed wynajmem,
- obsługę posprzedażową,
- przejęcie pokazywania i prezentacji nieruchomości (zdanie kluczy do biura) czas i
pieniądze – nie musisz sam angażować się w wynajem i poszukiwania najemców,
- długoterminowe umowy najmu (nawet na 5 lat na pojedynczą nieruchomość),

  wynajem korporacyjny

Wynajem korporacyjny domów i mieszkań dla firm.Osobom posiadającym duże przestronne apartamenty oraz luksusowe domu oferujemy możliwość wynajmu dla firm. Najemcami są osoby zajmujące kierownicze stanowiska w firmie lub bezpośrednio przez firmę. Wynajmy są opracowane długofalowo i w pełni zautomatyzowane. Umowy zawierane na okres 2-5 lat (analogiczna sytuacja ma miejsce w przypadku lokali komercyjnych). Dzięki współpracy z firmami zagranicznymi jesteśmy w stanie szybko wynająć ekskluzywne mieszkanie lub dom wiarygodnemu najemcy.


Zlecenie wynajmu mieszkania agencjiJak działamy w praktyce? :

Współpracę z klientami rozpoczynamy od oględzin nieruchomości oraz podpisania umowy w pośrednictwie.


Po przyjęciu nieruchomości na wynajem zajmujemy się poszukiwaniem najemcy na długoterminowy najem nieruchomości. W imieniu klienta przeprowadzamy działania   marketingowe i przeprowadzamy transakcje na ustalonych wcześniej warunkach. Czas realizacji najmu: od 3 dni w przypadku małych mieszkań do 60 dni w przypadku większych apartamentów.


Klient nie musi osobiście angażować się w marketing, odbieranie telefonów od innych agencji oraz przeprowadzenie negocjacji z innymi firmami. Do czasu transakcji nasze działania są bezpłatne, chyba, że klient wybierze inną strategię reklamową. y z naszą firmą. nych spotkaniach.zarządzanie najmem Wrocław

Zarządzanie najmem Wrocław -cennik usług.
Ile kosztuje wynajęcie mieszkania przez agencję?Za przeprowadzenie transakcji wynajmu mieszkania agencja pobiera prowizję w wysokości 60% brutto pierwszego czynszu najmu lub jeden czynsz najmu w przypadku dużych apartamentów i domów (w przypadku nieruchomości luksusowych lub zlecenia obejmującego kilka nieruchomości możliwe jest indywidualne ustalanie stawek). Istnieje również możliwość stałego nadzorowania najmu oraz nieruchomości. Nie obiciążamy innymi opłatami właścicieli mieszkań w trakcie trwania umowy najmu.Firma zarządzająca najmem

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmę, współpracujemy z klientami w zakresie aranżacji, projektowania, wynajmu i jego obsługi. Posiadamy bardzo elestyczny model współpracy z klientami z poza Wrocławia i z zagranicy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i chętnie podpowiadamy klientom najkorzystniejsze rozwiązania. Zlecenia przyjmujemy pod numerem telefonu: +48-604-987-704. Zadzwoń i spytaj o swoją nieruchomość.