Działka budowlana na sprzedaż - Prężyce/ Gmina MiękiniaNa sprzedaż działka zabudowana domem, usytuowana ok 8 km od Wrocławia w Prężycach (gmina Miękinia), Dom na działce o pow. 5217 m2. Dom drewniany z 2015 roku, całoroczny, ocieplony, ogrzewany kominkiem na drewno. Klimatyzacja która chłodzi, grzeje i osusza. Działka oddalona od drogi publicznej około 100 m. Pięknie zagospodarowana, znajduje się na skraju lasu, na jej posesji znajduje się duży staw oraz starannie zagospodarowany ogród od strony lasu. Ciche i bardzo spokojne miejsce.


Aktualnie dom posiada przydomową oczyszczalnię ścieków, ale właśnie teraz w drodze są układane rury kanalizacyjne i w niedługim czasie będzie możliwość podłączenia się do kanalizacji.


Na działce są dwa garaże blaszane z których jeden jest na samochód a drugi, jako pomieszczenie gospodarcze z regałami i solidną podłogą z desek.


Układ pomieszczeń:
- parter: salon z aneksem + łazienka.
- piętro: sypialnia + garderoba.
Dom wykonany z drewna. Doprowadzono prąd, wodę. Obecnie budowana jest kanalizacja.


Dom znajduje się na przepięknie zaaranżowanej działce z prywatnym stawem, bardzo dużymi drzewami oraz rabatami z roślinami ozdobnymi. Możliwość budowy atrakcyjnego, reprezentacyjnego domu - zaletą działki jest osobne wydzielenie części reprezentacyjnej oraz prywatnej. Możliwość wydzielenia osobnej działki o powierzchni 2000m2. W studium, bo planu zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru nie ma, działka jest przewidziana pod budownictwo jednorodzinne.


Cena: 859 000 zł - do indywidualnych negocjacji.
Agencja nieruchomości:
Dakid Business Solutions. Osoba kontaktowa: Michał Banaszak.
ul. Uznańskiego 13/9.
50-570 Wrocław.
Tel. 604978704.
http://www.inwestycje-wroclaw.pl

działka budowlana na sprzedaż
działka budowlana na sprzedaż
działka budowlana na sprzedaż
działka budowlana na sprzedaż
działka budowlana na sprzedaż

Popularne w serwisie

Grunty inwestycyjne
Wynajem nieruchomości 2022
Mieszkania do wynajęcia

.