Sprzedaż nieruchomości Wrocław.Oferujemy Państwu usługę sprzedaży nieruchomości na terenie Wrocławia oraz 5km od miasta. Nawiążmy współpracę z osobami posiadającymi nieruchomości na sprzedaż we Wrocławiu (mieszkania i domy). Jako zewnętrzna firma oferujemy dogodne warunki transakcji, szybką sprzedaż nieruchomości w czasie za przystępną cenę.sprzedaż nieruchomości Wrocław

Marketing nieruchomości i współpraca z klientami zagranicznymi.

Nasze biuro nieruchomości korzysta z szerokiego marketingu internetowego dzięki czemu szybko pozyskujemy pierwsze potencjalne osoby zainteresowane kupnem nieruchomości. Nasze biuro gwarantuje również dostęp do dużej bazy zarejestrowanych klientów szukających nieruchomości dzięki czemu proces sprzedaży nieruchomości przebiega w komfortowy i profesjonalny sposób.


Do każdych zleceń podchodzimy w sposób profesjonalny i indywidualny (nie jest ważny jej stan techniczny). W przypadku skomplikowanych transakcji współpracujemy z kancelariami prawnymi i rzeczoznawcami majątkowymi. Wspólnie z klientami sprawdzamy dokumenty nieruchomości oraz opracowujemy w czasie całą transakcję. Dla naszych klientów organizujemy spotkania online w przypadku kiedy mieszkają w innym Państwie.


  Co odróżnia sprzedaż nieruchomości przez biuro od prywatnej?Zasadniczo trzy rzeczy:

 • 1.Bardzo ważną kwestią jest prawidłowe dopasowanie ceny do metrażu i lokalizacji nieruchomości. Najczęstszym błędem popełnianym przez sprzedających jest sugerowanie się najwyższą cenę na portalach ogłoszeniowych przez co nie ma na nie chętnych lub zgłaszają się osoby chcące za wszelką cenę kupić nieruchomość poniżej ceny rynkowej. Dzięki współpracy z pośrednikiem (znającym lokalny rynek) można szybciej określić docelową cenę lub określić co można zrobić aby sprzedać nieruchomość drożej na rynku (zwłaszcza w nowym budownictwie lub lokalizacjach w centrum miasta).

 • 2. Brak konieczności ciągłego pokazywania nieruchomości. Wszystkie prezentacje ustalamy wspólnie z klientami, możliwe jest wykonywanie prezentacji online jak i wykonywanie ich w imieniu klienta (zdanie kompletu kluczy do firmy. W imieniu klientów prowadzimy negocjacje z kupującymi i wspólnie wybieramy najlepszą ofertę (możliwe jest również reprezentowanie klienta na podstawie pełnomocnictwa notarialnego). W tym modelu sprzedaż nieruchomości jest dla Państwa wygodna i pozwala zaoszczędzić dużo czasu.

 • 3. Brak kosztów sprzedaży aż do zakończenia transakcji.

 • Poszukujemy nieruchomości w dzielnicach: Krzyki, Fabryczna, Stare Miasto Śródmieście oraz w Wysokiej.  Aktualnie poszukujemy mieszkań we Wrocławiu zlokalizowanych w nowym budownictwie, zabytkowych kamienicach oraz starych mieszkań do remontu (opuszczone nieruchomości lub pochodzące ze spadku). Sprzedaż nieruchomości (mieszkań i domów) następuje na podstawie wspólnej wyceny.


  Oferty kierujemy do klientów już zarejestrowanych w naszej firmie oraz do lokalnych firm. Naszą specjalnością jest sprzedaż mieszkań z rynku wtórnego oraz nieruchomości luksusowych. Współpracujemy również klientami indywidualnymi oraz firmami posiadającymi grunty inwestycyjne na sprzedaż na trenie Dolnego Śląska.


  Sprzedaż nieruchomości Wrocław – zakres usług.  W ramach wykonywanych usług nasze biuro nieruchomości oferuje:  - wycenę nieruchomości na podstawie danych rynkowych,
  - reklamę nieruchomości na największych krajowych portalach,
  - partnerską formę współpracy,
  - efektywny marketing oparty na wieloletnim doświadczeniu,
  (zdjęcia Full HD, rzuty 3D oraz filmy promocyjne),
  - bardzo dobrą znajomość branży i możliwość dostosowania,
  - pomoc przy transakcji (obecność u notariusza,
  przekazanie nieruchomości),
  - możliwość zdania kluczy do biura w celu prezentacji nieruchomości,
  - atrakcyjne stawki prowizyjne prezentacje w dogodnych dla Państwa terminach,
  - zarządzanie najmem wielu mieszkań (wynajmujemy nieruchomości naszych klientów),
  - home staging oraz przygotowanie mieszkań pod sprzedaż,


  Nie musisz już więcej samodzielnie ogłaszać mieszkań, płacić za reklamę, robić zdjęć i odbierać telefonów. Zajmujemy się profesjonalnym marketingiem od A do Z oraz prezentacjami nieruchomości (możliwość zdania kluczy do biura). Rozliczenie za usługę następuję przy transakcji. My reklamujemy nieruchomości, Ty skupiasz się na swoim biznesie i prywatnym czasie.  sprzedaż mieszkań i domów

  Ile kosztuje sprzedaż nieruchomości przez biuro?  Prowizje za sprzedaż nieruchomości wahają się od stawki 1,5%+23% VAT do 5% w przypadku skomplikowanych transakcji trwających dłużej niż rok.  Naszym głównym atutem jest duża ilość klientów kupujących współpracująca z nami, świetny marketing nieruchomości oraz atrakcyjne stawki prowizyjne dopasowane do modelu sprzedaży. Już dziś zapraszamy Państwa do sprzedaż nieruchomości we Wrocławiu.  sprzedaż działek pośrednik

  Z kim współpracujemy?  Współpracujemy z osobami indywidualnymi, firmami ; inwestorami z Polski i z zagranicy (Niemcy, Austria, USA, Australia, UK). Obsługujemy pojedyncze nieruchomości jak i kilkanaście zdanych do firmy przez inwestora (przyjmujemy klucze od mieszkań i domów). Naszymi klientami są również osoby planujące sprzedać mieszkanie, aby kupić inne oraz pragnące kupić nieruchomość pod dochodowy wynajem.  Zlecenia sprzedaży nieruchomości dla klientów z Polski i z zagranicy przyjmujemy pod numerem: +48-604-978-704 i 538-441-222 (numer dla klientów z zagranicy).