Mieszkania Wrocław - Sprzedaż starych i zadłużonych nieruchomości.sprzedaż zadłużonych nieruchomości

Rozwiązujemy Twoje problemy z zadłużonymi mieszkaniami - Skup Zadłużonych Nieruchomości.

Sprzedaż zadłużonych nieruchomości – oferta firmy.

Niepłacący lokator – co zrobić kiedy najemca nie płaci za mieszkanie?

Czy Twoje mieszkanie sprawia Ci problemy finansowe? Czy masz kłopoty z najemcami, którzy nie płacą czynszu? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasza firma specjalizuje się w skupie starych, zadłużonych mieszkań z problemami i niepłacącymi najemcami. Oferujemy uczciwe i profesjonalne podejście, które pomoże Ci wyjść z trudnej sytuacji finansowej. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej. Wyceny nieruchomości dokonujemy na podstawie rynkowych cen i rzeczoznawców majątkowych, dzięki czemu otrzymują Państwo fair cenę za swoją nieruchomość.


Sprzedaż zadłużonych mieszkań i domów.

Nieruchomosci-Wroclaw.Net to firma, która rozumie Twoje obawy i problemy związane z posiadaniem nieruchomości z długami i trudnymi najemcami. Chętnie pomożemy Ci w rozwiązaniu aktualnej sytuacji z posiadanymi nieruchomościami. Niezależnie od tego, czy Twoje mieszkanie jest w złym stanie technicznym czy posiada problematycznych najemców, jesteśmy gotowi pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie tym bardziej że posiadamy wiele elastycznych rozwiązań pozwalających pozbyć się długów jak i kłopotliwej nieruchomości.


Profesjonalna i uczciwa wycena: Zapewniamy uczciwą wycenę Twojej nieruchomości, opartą na rzetelnych analizach rynkowych. Nasz doświadczony zespół specjalistów dokładnie przeanalizuje stan mieszkania oraz wartość rynkową, aby zaproponować Ci najbardziej odpowiednią cenę. Jesteśmy świadomi, że każda nieruchomość jest inna, dlatego podchodzimy do każdego przypadku indywidualnie.


Ile trwa proces sprzedaży zadłużonej nieruchomości i rozwiązania problemów?W zależności od stopnia skomplikowania sprawy od 14 dni do 90 dni roboczych (zakładając, że nie trzeba rozpoczynać procesu sądowego). Na rynku można spotkać „szybsze” rozwiązania ale często są one mało korzystne dla klienta (np. umowa przewłaszczenia lub cesja praw do długu). Duże znaczenie ma również fakt, jakie dokumenty opisujące dług i jego strukturę posiada klient w momencie zgłaszania oferty oraz czy posiadał dokumenty związane z nieruchomością.


Sam fakt, że nieruchomość jest zadłużona nie jest problemem. Zadłużenie nieruchomości można sukcesywnie spłacać i finalnie przenieść własność.


Właściwe rozwiązanie wymaga poznania skąd wziął się dług, jak można go zrestrukturyzować, jak spłacić i czy wartość długu nie przekroczy wartości nieruchomości (co się czasem niestety zdarza). „Sztuką nie jest tanio sprzedać nieruchomość tylko sprzedać odpowiedniemu klientowi, który najbardziej doceni jej lokalizacje i potencjał”.


Odkupujemy mieszkania w różnym stanie: Nie musisz martwić się o stan techniczny swojego mieszkania. Bez względu na to, czy wymaga ono remontu, czy jest w złym stanie, czy też jest zajmowane obecnie przez najemcę jesteśmy zainteresowani odkupieniem. Nasza firma podejmuje się trudnych przypadków i jest gotowa przejąć nieruchomość w stanie, w jakim się znajduje.


Niepłacący najemca – co zrobić jeśli lokator nie płaci za czynsz?Powszechnym problemem na rynku nieruchomości są najemcy niepłacący za mieszkania.


Bardzo często na wstępnym etapie opłaca się przeprowadzić mediacje z lokatorem. Braki w płatnościach wynikają najczęściej z utraty zarobków lub zmiany sytuacji życiowej najemców – nie z jego złej woli. Prowadząc odpowiednio rozmowy bardzo często udaje się odzyskać część należności, w pozostałych przypadkach konieczny jest sądowy nakaz zapłaty oraz postępowanie eksmisyjne. Jest to dosyć skomplikowany i czasochłonny proces przez który nie każdy właściciel nieruchomości chce przechodzić.


Jako doświadczona firma na rynku nieruchomości chętnie zajmiemy się tematem odkupu mieszkań z niepłacącymi lokatorami. Jeśli masz problematycznych najemców, którzy nie płacą czynszu lub powodują szkody w Twoim mieszkaniu, nie musisz już dłużej z tym samodzielnie walczyć. Odkupimy mieszkanie wraz z obecnymi najemcami, umożliwiając Ci uniknięcie stresujących sytuacji i długotrwałego procesu eksmisji. Możliwe jest również odzyskanie zaległego długu od niepłacącego latami najemcy.


Odzyskiwanie długu od lokatorów i dłużników na nieruchomościach – pomoc prawna


Pomoc prawna i doradztwo: W zakresie odzyskania długu oraz nieruchomości oferujemy Ci wsparcie prawnika i doradcę, którzy pomogą Ci przejść przez proces odzyskania wierzytelności w czasie.


  • jakie dokumenty będą potrzebne do spłaty zadłużenia?
  • ile czasu zajmuje spłata długu i ile będzie to kosztować?
  • jaka jest orientacyjna wartość na rynku Twojej nieruchomości?
  • jak będzie wyglądać całe postępowanie?
  • jak bezpiecznie skończyć całe postępowanie?

  • biuro nieruchomości Wrocław
    Nieruchomosci-Wroclaw.Net to serwis który pomoże Ci uzyskać atrakcyjną cenę ze sprzedaży nieruchomości oraz


    Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – zlecenia przyjmujemy pod numerem telefonu: +48-604-978-704 oraz przez serwis: Nieruchomosci-Wroclaw.Net