Nieruchomości Wrocław - Dom do wynajęcia Wrocław Ołtaszyn Krzyki.


Do wynajęcia duży komfortowy i przestronny dom o powierzchni 270m2 zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki przy ul. Ołtaszyńskiej.


Dom został wybudowany według autorskiego projektu architektonicznego i jest zlokalizowany na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Powierzchnia domu: 270m2, powierzchnia działki 750m2. Druga linia zabudowy - ciche i bezpieczne miejsce. Dojazd utwardzoną drogą wewnętrzną.


Układ domu:


Parter:
- salon z kuchnią.
- sypialnia,
- garderoba,
- garaż,
- łazienka,
- wc - kotłownia

Piętro:

- 3 sypialnie (łączone z garderobą),
- łazienka
- oddzielny pokój

Cenatralną częścią domu jest ponad 25m2 salon (wysokość 6m) połączony z ponad 10m2 kuchnią z wyjściem na zadbany ogród (zamontowany system nawadniający). Dom świetnie nadaje się do wynajęcia na firmę lub dla rodziny z dziećmi. W pełni wyposażone nowoczesne, stylowe wnętrze.


Standard wykończenia: podłogi: kafle+panele, ściany: gładzie + farba. Ogrzewanie: gazowe. Zamontowana klimatyczacja. Garaż na dwa samochody. Dom posiada zainstalowany system alarmowy.


Dom jest bardzo przestronny i bardzo dobrze zaprojektowany, wszystkie pomieszczenia są bardzo duże i praktyczne. Na każdym piętrze znajdują się łazienki, sypialnia łączone z garderobą. Z salonu i kuchni wyjście na zadbany ogród. Łazienki i kuchnia w wysokim standardzie. Dom idealnie nadaje się dla firmy lub dla rodziny z dziećmi.


Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację.Cena | Price: 14900 zł + opłaty.
Tel.kontaktowy +48-604-978-704.
Zobacz więcej ofert na: Nieruchomosci-Wroclaw.Net
DANE FIRMY:
Dakid Business Solutions.
ul.Uznańskiego 13/9
50-570 Wrocław.
Tel.604-978-704.

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Zdjęcia wnętrza ofer film - poniżej w ogłoszeniu.

Dom do wynajęcia Wroclaw - Biskupinta

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Popularne w serwisie

  Tanie mieszkania Wrocław Wynajem nieruchomości 2022 Mieszkania do wynajęcia

.