Tanie mieszkania do remontu Wrocław (Krzyki, Śródmieście, Fabryczna).mieszkania do remontu Wrocław

Sprzedaż mieszkań do remontu - Wrocław i okolice.


Jeśli posiadasz nieruchomość do remontu (np stare nieużywane mieszkanie lub ze spadku) chętnie pomożemy Ci je sprzedać. Wbrew pozorom nie jest to trudne poniewać na rynku jest spora grupa klientów poszukujących tego typu nieruchomości i w przeciwieństwie do prywatnych handlarzy i fliperów potrafia zauferować dobrą cenę transakcyjną. Tak naprawdę stan techniczny nie ma dla nich znaczenia - bardziej lokalizacja nieruchomości i rozkład mieszkania.Jak sprzedać mieszkanie do remontu?Aby przyspieszyć sprzedaż mieszkania/ domu do remontu przede wszystkiem opróżnij mieszkanie ze zbędnych rzeczy oraz usuń z niego niepotrzebne meble. Kolejną ważną rzeczą jest przygotowanie dokumentów na podstawie których jesteś właścicielem mieszkania - to ważna rzecz, bo na niektóre czeka się nawet 2 tygodnie. Ostatnim etapem jest przygotowanie dokładnego rzutu technicznego mieszkania. Osoby kupujące mieszkania do remontu bardzo zwracają uwagę na metraże poszczególnych pomieszczeń, układ ścian działowych i całkowite koszty remontu.Jak długo trwa sprzedaż mieszkania do remontu?Od tygodnia do 90 dnia w zależności od nieruchomości. Jeśli zależy Ci na szczegółowej wycenie nieruchomości - możesz umówić się na spotkanie, gdzie wspólnie oszacujemy wartość mieszkania/domu. Dzięki współpracy z biurem nieruchomości nie musisz samodzielnie zajmować się sprzedażą nieruchomość, płatną reklamą, prezentacjami oraz poświęcać swojego czasu - opcja szczególnie przydatna jeśli nie mieszkasz nacodzień w mieście lub w Polsce.


Mieszkania do remontu - najnowsze oferty nieruchomości online.


W tej części serwisu prezentujemy tanie mieszkania do kapitalnego remontu oraz nieruchomości poniżej wartości rynkowej. Prezentowane mieszkania zlokalizowane są w atrakcyjnych miejscach nieruchomości są atrakcyjne zarówno pod wynajem jak i pod późniejszą odsprzedaż (tzw. flip nieruchomości)


Uprzejmie informujemy, że poniższe mieszkania stanowią część naszej oferty. Pozostałe nieruchomości przedstawiamy na indywidualnych spotkaniach.


Tanie mieszkania do remontu - najnowsze oferty z Wrocławia.


(szczegóły w linkach poniżej):   .Mieszkanie do remontu - zabytkowa kamienica. Lokalizacja Wrocław Stare Miasto:
Mieszkanie w kamienicy do remontu 2 pokoje, 62m2 - 469 000 zł - okazja tylko 7500 zł /m2

 Mieszkanie 3 pokoje (rozkładowe) Wrocław Krzyki centrum - okazja 62m2 tylko
Mieszkanie w bloku do remontu 3 pokoje, 62m2 - 459 000 zł - okazja tylko 7400 zł /m2

  1.Do naszej firmy trafiła nowa oferta taniego mieszkania do remontu. Lokalizacja Wrocław Fabryczna:
Tanie mieszkanie na sprzedaż 32m2, 2 osobne pokoje + komórka lokatorska

  2. 2 pokojowe + balkon + komórka lokatorska. Bardzo praktyczny rozkład. Atrakcyjne usytuowanie. Szczegóły w linku poniżej:
Mieszkanie do remontu Wrocław - Fabryczna

  3.Kawalerka - Wrocław - Stare Miasto- Mieszkanie idealne pod wynajem:

Kawalerka na sprzedaż

  4.Mieszkanie do remontu w kamienicy Wrocław Nadodrze.50m2, 2 pokoje, III piętro, stylowa kamienica, ogrzewanie miejskie. Oferta dostępna od października 2021. 5.Mieszkanie w kamienicy do remontu – Wrocław Stare Miasto – świetne pod duży przestronny apartament. Możliwość aranżacji dużych pokoi oraz montażu ogrzewania miejskiego.
Szczegóły w linku: Mieszkanie w kamienicy Wrocław Stare Miasto.


Nieruchomości do remontu najnowsze oferty.Chcesz otrzymywać powiadomienia o najnowszych ofertach? Interesują Cię informacje o mieszkaniach pod inwestycje? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj oferty przed innymi klientami:


Zobacz również powiązane artykuły:

Pasywne domy prefabrykowane
Działki budowlane w górach
Zarabianie na nieruchomościach
Sprzedaż nieruchomości Wrocław

agent nieruchomości WrocławNajnowsze oferty publikujemy również w naszej grupie na Facebooku: Tanie mieszkania Wrocław.