Działka rolna na sprzedaż – Kochanów obok Kamiennej Góry.

Powierzchnia: 1400m2. Obecne przeznaczenie: wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Działka budowlana w górach usytuowana w cichym miejscu niedaleko lasu. Lokalizacja: Kochanów (obok Kamiennej Góry) – szybki dojazd do Karpacza i Szklarskiej Poręby.


Usytuowana na zboczu góry z indywidualną drogą dojazdową, działka w kształcie prostokąta. Uzbrojenie woda, prąd przy działce. Malownicze położenia, wokół lasy, blisko strumyk. Widok dookoła w załączonym filmie.


Wiele zabytków przyrody ( Zabytkowy kamienny stół sędziowski, Głazy krasnoludków, i wiele innych ciekawych szlaków turystycznych). Blisko, Zespół Pałacowo Klasztorny w Krzeszowie. Na narty blisko do Andrzejówki i Lubawki oraz przejścia granicznego do Czech. Cicha bezpieczna okolica. Bardzo dobre warunki pod dom prywatny dom do odpoczynku w górach.


Przy zakupie nieruchomości oferujemy możliwość współpracy z doradcą kredytowym oraz architektem pomagającym w projektowaniu i budowie domu


Widok z działki - na poniżym filmie:


Biuro nieruchomości Wrocław


Posiadasz podobną nieruchomość na sprzedaż? Szukasz dla siebie dochodowej nieruchomości pod wynajem lub projekt biznesowy? Jeśli tak koniecznie skontaktuj się z naszą firmą.


Cena: 65 000 zł.
Pozdrawiam,
Michał Banaszak.
Dakid Business Solutions.
Tel.604-978-704.
ul. Uznańskiego 13/9 Street.
50-570 Wrocław | Poland.
www.inwestycje-wroclaw.pl

Popularne w serwisie


Tanie mieszkania Wrocław
Wynajem nieruchomości 2022
Mieszkania do wynajęcia