Zadządzanie nieruchomościami.zarządzanie nieruchomościami Wrocław

Zarządzanie nieruchomościami to usługa szczególnie przydatna dla osób posiadających kilka nieruchomości lub poszukujących sprawdzonego partnera do obsługi wynajmu mieszkania (lub domu). Jest również nieoceniona w przypadku dużych nieruchomości komercyjnych lub luksusowych domów (możne zdecować na zewnętrzną firmę). • opracowanie oferty (zdjęcia, rzuty 3D, spacery wirtualne),
 • sporządzenie profesjonalnego opisu nieruchomości,
 • przeprowadzanie prezentacji nieruchomości,
 • weryfikacja potencjalnych najemców i umowy najmu,
 • wydanie nieruchomości oraz sporządzenie protokołu zdawczo - odbiorczego,
 • zarządzanie najmem w czasie trwania umowy oraz kontrola stan nieruchomości,

 • Zarządzanie i wynajem kilku nieruchomości dla osób mieszkających za zagranicą.  wynajem mieszkania zagranica

  W przypadku osób na stałe mieszkających poza granicami kraju usługa zarządzania jest szczególnie praktyczna gdyże eliminuje konieczność ciągłego przyjeżdżania do kraju oraz sprawdzanie nieruchomości. Firmy zajmujące się zarządzanie najmem posiadają własnych serwisantów co jest szczególnie pomocne zwłaszcza w przypadku nieruchomości znajdujących się w starszym budownictwie.


  Wreszcie - będąc na miejscu , agencja ma więcej czasu i sposobów na sprawdzenie i weryfikacja najemców - jest to szczegółnie ważne w przypadku nieruchomości luksusowych oraz dużych domów. Sam proces znalezienia najemcy jest dość krótki i uzależniony od typu docelowego najemcy. Dzięki starannej selekcji możliwe jest znalezienie najmcy nawet na 3-4 lata do przodu oraz zabezpieczenie właściciela nieruchomości.


  Agencja wynajmu mieszkań - przewaga nad ofertą prywatną.  marketing nieruchomości premium

  W przypadku agencji wynajmu transakcje są przeprowadzane szybciej ze względu na zgłoszenia na już posiadane oferty w portfolio oraz stałą współpracę z dużymi firmami już poszukującymi nieruchomości. Dzięki zaawansowanemu marketingowi nieruchomości biura szybciej pozyskują oferty. Są w stanie przedstawić nieruchomość tak aby klient mógł się z nią zapoznać w 100% w zdalny sposób.


  Największym plusem współpracy z biurem jest jednocześnie oszczędność czasu oraz weryfikacja najemcy przez zewnętrzną firmę. Klient nie musi samodzielnie udawać się na spotkania z potencjalnymi lokatorami - dostaje powiadomienia od agenta o potencjalnych ofertach najmu. Jest to szczególnie przydatna opcja dla osób mieszkających za granicą lub posiadających kilka/ kilkanaście nieruchomości.


  Współpraca biznesowa  Zapraszamy Państwa do współpracy w zakresie wynajmu nieruchomości oraz ich późniejszym wynajmem. Nasza firma istnieje na rynku od 2009 roku i zajmuje się profesjonalnym obrotem nieruchomoścami w szczególności rynkiem luksusowych mieszkań oraz tematyką wynajmu.  Kontakt: Zlecenia wynajmu mieszkań przyjmujemy pod telefonem: +48-604-978-704.

  Jak wyglądają oferty przygotowane przez naszą firmę zobacz na stronie Mieszkania do wynajęcia Wrocław

  agencja wynajmu mieszkan

  Zobacz najbardziej popularne w serwisie:

  Zarządzanie najmem Wrocław

  Tanie mieszkania do remontu

  Sprzedaż mieszkań Wrocław