Działka na sprzedaż Mysłakowice Dolny Śląsk


Na sprzedaż działka w Mysłakowicach blisko Karpacza, Szklarskiej Poręby, Karpink i Kamiennej Góry. Powierzchnia: 1214m2. Przeznacznie: zabudowa mieszkaniowa.


Piękna nasłoneczniona działka budowlana z widokiem na pasmo karkonoszy i ich popularny szczyt - Śnieżkę. Przylacze wody i kanalizacji w niedalekiej odległości, aktualnie został złożony wniosek o przyłącze prądu, działka wytyczona słupkami granicznymi przez geodetę. W niedalekiej odległości szkoły przedszkola sklepy spożywcze, stacja paliw.


Zaletą nieruchomości jest jej położenie z dala od ruchliwych dróg oraz widok na panoramę gór. Cicha, bezpieczna i spokojna okolica. Blisko: szlaki turystyczne, restauracje, punkty widokowe. Polecamy i zapraszamy na bezpłatne prezentacje.


Biuro nieruchomości Wrocław


Jeśli poszukują Państwo działki rolnej, budowlanej lub pod konkretne projekty inwestycyjne zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą gruntów inwestycyjnych w naszym dziale: Grunty Inwestycyjne.

Cena: 173 500 zł - do indywidualnych negocjacji.
Agencja nieruchomości:
Dakid Business Solutions. Osoba kontaktowa: Michał Banaszak.
ul. Uznańskiego 13/9.
50-570 Wrocław.
Tel. 604978704.
http://www.inwestycje-wroclaw.pl

działka budowlana Mysłakowice - panorama gór
działka budowlana Mysłakowice
działka budowlana Mysłakowice

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Popularne w serwisie
Tanie mieszkania Wrocław
Wynajem nieruchomości 2022
  Mieszkania do wynajęcia