Nieruchomości Wrocław - Kawalerka na sprzedaż - Nowe budownictwo.kawalerka na sprzedaż Krzyki Gaj Zielona Wyspa

Kawalerka na sprzedaz Krzyki Gaj - Idealne mieszkanie pod studenta lub długoterminowy wynajem.


Na sprzedaż komfortowa przestronna kawalerka o powierzchni m2 zlokalizowana we Wrocławiu w prestiżowej dzielnicy Krzyki. Mieszkanie mieści sie na piętrze zadbanego, strzeżonego osiedla z ochroną i składa się z:


- salonu połączonego z aneksem kuchnnym z wyjściem na balkon,
- przedpokoju,
- łazienki z WC,

Świetna okolica: blisko centra handlowe, siłownia, spa, fitness, modne restauracje, tereny spacerowe, boiska. Okolica szczególnie atrakycjna dla młodych osób.Bardzo dobra komunikacja: blisko osiedla mieszczą się pętla tramwajowa, autobusowa, centrum handlowe. Super dojazd do: Galeria Dominikańska, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Medyczny.Mieszkanie idealne jako długoterminowa opcja pod wynajem dla osób pracujących i po studiach. Przy zakupie nieruchomości oferujemy usługę zarządzania najmem przez 12 miesięcy. Planujesz zakup na kredyt - skorzystaj z naszego doradcy kredytowego.Biuro nieruchomości Wrocław


Szukasz dla siebie mieszkania jak inwestycje pod wynajem? Zależy Ci na znalezieniu atrakcyjnej nieruchomości poniżej wartości rynkowej? Posiadasz nieużywaną nieruchomość i chciałbyś ją drogo sprzedać? Jeśli tak – zadzwoń do naszej agencji i zapytaj o szczegóły odnośnie współpracy.Cena: 489 000 zł - do negocjacji.
Agencja nieruchomości:
Dakid Business Solutions.
Osoba kontaktowa: Michał Banaszak
Tel.+48-604-978-704.
ul. Uznańskiego 13/9 Street.
50-570 Wrocław | Poland.

kawalerka na sprzedaż nowe budownictwoPopularne w serwisie

  Zarabianie na mieszkaniach   Wynajem nieruchomości 2022
  Wynajem domów Wrocław   Sprzedaż nieruchomości Wrocław

.