Kawalerka na sprzedaż Wrocław Krzyki - Wojszyce.kawalerka na sprzedaż Wrocław Krzyki Wojszyce

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30m2 zlokalizowana we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki Wojszyce. Mieszkanie odświeżone, sprzedawane z wyposażeniem - świetne warunki pod wynajem długoterminowy oraz dla studenta.


Standard wykończenia: Kawalerka ma położone, panele dębowe, jest świeżo odmalowana, media i ogrzewanie miejskie. Okna PCV. Mieszkanie na sprzedaż z meblami i zabudową kuchenną. Przynależy do niego piwnica.


Bardzo dobra komunikacja z centrum: niedaleko mieszkania znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. Dobry dojazd do: lotnisko, autostrada A4, Uniwersystet Ekonomiczny, Uniwersytet Medyczny.


Przy zakupie nieruchomości oferujemy usługę zarządzania najmem przez 12 miesięcy. Poszukujesz mieszkania na kredyt? Skontaktujemy Cię z naszym doradcą kredytowym!Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację.

Biuro nieruchomości WrocławSzukasz dla siebie mieszkania jak inwestycje pod wynajem? Zależy Ci na znalezieniu atrakcyjnej nieruchomości poniżej wartości rynkowej? Posiadasz nieużywaną nieruchomość i chciałbyś ją drogo sprzedać? Jeśli tak – zadzwoń do naszej agencji i zapytaj o szczegóły odnośnie współpracy.


Cena: 429 000 zł - do negocjacji.
Agencja nieruchomości:
Dakid Business Solutions.
Osoba kontaktowa: Michał Banaszak
Tel.+48-604-978-704.
ul. Uznańskiego 13/9 Street.
50-570 Wrocław | Poland.Popularne w serwisie

  Zarabianie na mieszkaniach   Wynajem nieruchomości 2022
  Wynajem domów Wrocław   Sprzedaż nieruchomości Wrocław

.